FORGOT YOUR DETAILS?

SPOZNAJTE NÁŠ TÍM ODBORNÍKOV

Súkromná očná klinika CORNEA Bratislava má vo svojich radoch špičkových odborníkov, ktorí sa dlhodobo špecializujú na mikrochirurgiu oka. Krátkozrakosť, ďalekozrakosť či astigmatizmus a ich operácie alebo operácia sivého zákalu a bezbolestné zákroky patria medzi ich domény.

MUDr. Ivo Ďurkovič

lekár v odbore oftalmológia, riaditeľ kliniky

MUDr. Marián Šalát

lekár v odbore oftalmológia

Doc. MUDr. 

Marián Potocký, PhD.

docent, lekár v odbore oftalmológia

MUDr. Petra Hlaváčová, 

PhD., FEBO

lekárka v odbore oftalmológia
Recepcia – Júlia Kajanová, Katarína Drábeková

SPOKOJNÍ ZAKAZNÍCI

Dobrý deň pán doktor Ďurkovič, chcem sa vám ešte raz dodatočne poďakovať za váš proaktívny prístup v konzultácii s mojimi požiadavkami. Práve absencia tohto prístupu ma od konkurencie odradila, dnes už mám zákrok úspešne za sebou aj s týždňom bezproblémovej rekonvalescencie. Ba dokonca som od vášho kolegu dostal "zelenú" športovať. Rovnako chcem vyzdvihnúť profesionálny prístup vášho kolegu MUDr. Šaláta. Určite vás budem odporúčať svojim známym. V prípade, že ma napadnú nejaké dodatočné otázky, dovolím si vám ich poslať mailom. Ešte raz veľká vďaka.

Branislav Dubašák

Veľmi pekne by som sa chcel poďakovať, za ľudský a profesionálny prístup a hlavne za skvele odvedenú robotu, a za celú službu ako takú. Proste nič nepotrebujete, všetko dostane človek u vás od okuliarov cez kvapky, inštrukcie, vytlačený popis rizík, používania, kontroly, proste všetko. Ešte raz veľmi pekne ďakujem.

Paťo Jakab

Zuzana Natšinová Kocúrová

Ďakujeeem, vám za nový zrak som veľmi šťastnááá a spokojná, banujem len jednu vec, že som operáciu nepodstúpila už skôr a môžem len ľutovať, super starostlivosť, perfektné sestričky a samozrejme aj lekári. Ďakujeeeeem vám za všetko. S pozdravom Zuzka

KONTAKTUJTE NÁS! SME TU PRE VÁS 24 HODÍN DENNE

KONTAKTUJTE NÁS

[display-discounts-modal-out]
[display-discounts-modal-up]
Hore