FORGOT YOUR DETAILS?

CORNEA - OČNÉ LASEROVÉ CENTRUM

Cornea očné laserové centrum patrí medzi prvé centrá laserovej refrakčnej chirurgie oka na Slovensku, s históriou viac ako 40 000 úspešne vykonaných operačných zákrokov. Od vzniku až po súčasnosť sa vyznačuje stabilnými výsledkami v rámci poskytovania zdravotnej starostlivosti v odbore oftalmológia so zameraním na refrakčné vady a operácie očí.

 

Zaoberáme sa korekciou dioptrických chýb oka excimerovým laserom a femtosekundovým laserom. Okrem riešenia refrakčných vád (myopia, hypermetropia, astigmatizmus, presbyopia) sa špecializujeme na diagnostiku a liečbu keratokonusu. V špičkovo vybavených priestoroch ponúkame skúsených operatérov a bezpečné chirurgické postupy operácií očí prinášajúce želaný efekt. Predpokladom kvality je samozrejme aj spoľahlivá technológia, a preto sa na našom pracovisku stretnete iba s technikou tých najvyspelejších svetových výrobcov ako sú Wavelight, Schwind,  Zeiss, Oculus, Ellex, Nidek.

SPOZNAJTE NÁŠ TÍM ODBORNÍKOV

Súkromná očná klinika CORNEA Bratislava má vo svojich radoch špičkových odborníkov, ktorí sa dlhodobo špecializujú na mikrochirurgiu oka. Krátkozrakosť, ďalekozrakosť či astigmatizmus a ich operácie alebo operácia sivého zákalu a bezbolestné zákroky patria medzi ich domény.

MUDr. Ivo Ďurkovič

lekár v odbore oftalmológia, riaditeľ kliniky

MUDr. Marián Šalát

lekár v odbore oftalmológia

Doc. MUDr. 


Marián Potocký, PhD.

docent, lekár v odbore oftalmológia

MUDr. Petra Hlaváčová, 


PhD., FEBO

lekárka v odbore oftalmológia

NAJNOVŠIE TECHNOLÓGIE ZA DOSTUPNÉ CENY

Od prvého kontaktu s našim centrom až po ukončenie starostlivosti sa o vás bude starať profesionálny personál, ktorý zabezpečí komfort pri návštevách u nás a zabezpečíme bezproblémový priebeh operácie. Poskytneme zrozumiteľné informácie v slovenskom, ruskom, anglickom či nemeckom jazyku.​​​​​​

Naše centrum je dostupné pacientom z celého Slovenska, ale aj pacientom z iných krajín. Kontaktovať nás môžete denne prostredníctvom telefónnych liniek, e-mailom alebo prostredníctvom kontaktného formulára. Ponúkame najnovšiu technológiu za dostupné ceny.

Naša strategická poloha v Apollo Business Centre II v hlavnom meste Bratislava, je výhodou nielen pre zahraničných klientov z celej Európy, ale aj pre mimobratislavských návštevníkov. Podzemné parkovisko a ľahká dostupnosť mestskou dopravou, či už z hlavnej autobusovej stanice, vlakovej stanice alebo z letiska.

SPOKOJNÍ ZAKAZNÍCI

Dobrý deň pán doktor Ďurkovič, chcem sa vám ešte raz dodatočne poďakovať za váš proaktívny prístup v konzultácii s mojimi požiadavkami. Práve absencia tohto prístupu ma od konkurencie odradila, dnes už mám zákrok úspešne za sebou aj s týždňom bezproblémovej rekonvalescencie. Ba dokonca som od vášho kolegu dostal "zelenú" športovať. Rovnako chcem vyzdvihnúť profesionálny prístup vášho kolegu MUDr. Šaláta. Určite vás budem odporúčať svojim známym. V prípade, že ma napadnú nejaké dodatočné otázky, dovolím si vám ich poslať mailom. Ešte raz veľká vďaka.

Branislav Dubašák

Veľmi pekne by som sa chcel poďakovať, za ľudský a profesionálny prístup a hlavne za skvele odvedenú robotu, a za celú službu ako takú. Proste nič nepotrebujete, všetko dostane človek u vás od okuliarov cez kvapky, inštrukcie, vytlačený popis rizík, používania, kontroly, proste všetko. Ešte raz veľmi pekne ďakujem.

Paťo Jakab

Zuzana Natšinová Kocúrová

Ďakujeeem, vám za nový zrak som veľmi šťastnááá a spokojná, banujem len jednu vec, že som operáciu nepodstúpila už skôr a môžem len ľutovať, super starostlivosť, perfektné sestričky a samozrejme aj lekári. Ďakujeeeeem vám za všetko. S pozdravom Zuzka

KONTAKTUJTE NÁS! SME TU PRE VÁS 24 HODÍN DENNE

KONTAKTUJTE NÁS

ODHLÁSENIE

ÚDAJE NA VYPLNENIE

Hore