O nás

Centrum laserovej chirurgie oka CORNEA sa zaoberá korekciou dioptrických chýb oka excimerovým laserom. Ponúkame spoľahlivú technológiu, skúsených operatérov a bezpečné chirurgické postupy prinášajúce želaný efekt. Nájdete nás v Bratislave v špičkovo vybavených priestoroch Apollo Business Centra II. Našich pacientov nájdete v celej Európe.

CORNEA je jedno z prvých centier laserovej refrakčnej chirurgie oka na Slovensku, s históriou viac ako 40.000 úspešne vykonaných operačných zákrokov. Od jeho vzniku až po súčasnosť sa vyznačuje stabilnými výsledkami v rámci poskytovania zdravotnej starostlivosti v odbore oftalmológia so zameraním sa na refrakčné vady a operácie očí. V súčasnosti okrem riešenia refrakčných vád (myopia, hypermetropia, astigmatizmus, presbiopia) sa toto pracovisko špecializuje na diagnostiku a liečbu keratokonusu.

doktori cornea

Štandardnou liečebnou metódou liečby keratokonusu je liečba pomocou Corneal Cross Linking a v spolupráci s Klinikou očnej mikrochirurgie VENI VIDI vykonávame komplexnú starostlivosť pre pacientov s daným ochorením vo forme implantácie intrastromálnych prstencov. Naše pracovisko disponuje výnimočne presným excimerovým laserom od firmy ALCON, ktorý je v súčasnosti jedným z najšpičkovejších technológií používaných v Európe. Skúsený operačný tím s výnimočnou technológiou s najnižšími cenami na trhu dáva záruku maximálnej spokojnosti pacienta.

Predpokladom želaného výsledku laserovej korekcie dioptrických chýb je okrem skúseného a profesionálneho personálu aj spoľahlivá technológia. Na našom pracovisku sa preto stretnete iba s novou technikou tých najvyspelejších svetových výrobcov ako sú Wavelight, Schwind,  Zeiss, Oculus, Ellex, Nidek.

Od prvého kontaktu s našim centrom až po ukončenie starostlivosti sa o Vás bude starať profesionálny personál, ktorý zabezpečí komfort pri návštevách u nás a zabezpečíme bezproblémový priebeh operácie. Poskytneme zrozumiteľné informácie v slovenskom, ruskom, anglickom či nemeckom jazyku.
Naše centrum, kde realizujeme laserová operácia očí Bratislava, je dostupné pacientom s celého Slovenska, ale aj pacientom s iných krajín. Kontaktovať nás môžete 24 hodín denne  prostredníctvom bezplatných liniek alebo emailom. Ponúkame najnovšiu technológiu za dostupné ceny.

 

http://cornea.sk/o-nas http://cornea.sk/images/gallery/ambulancia/261.jpg Laserová operácia očí v Bratislave Jedno z prvých centier laserovej refrakčnej chirurgie oka na Slovensku CORNEA, s históriou viac ako 10.000 úspešne vykonaných operačných zákrokov, sa zaoberá korekciou dioptrických chýb oka excimerovým laserom a femtosekundovým laserom.http://www.youtube.com/watch?v=8cUH_ekt9_M 5204

Kontaktujte nás

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Máte záujem o bližšie informácie?

Kontaktujte nás, radi vám odpovieme na vaše otázky.

Kontaktovať
Napísali o nás

Dr. Marian Šalát