Zuzka Stromková už má vďaka Cornea orlí zrak

zuzka stromkova perexNaša najobľúbenejšia akrobatická lyžiarka Zuzana Stromková u nás podstúpila operáciu očí metódou Z-lasik, ktorá je absolútne bezbolestná aj po operácii. Zuzka mala zlé zakrivenie rohovky (astigmatizmus) a dioptrie v hodnote 3,75, čo jej robilo problémy pri lyžovaní. Operácia pod vedením MUDr. Ďurkoviča však dopadla výborne a veríme, že jej lepší zrak spríjemní lyžovanie a tiež každodenný život.

celý článok

Laserové operácie očí - viac než trend doby

laserove operacie viac nez trend dobyVďaka zraku vnímame krásu, spoznávame svet a vnímame až 80% informácii z prostredia. Poruchy videnia v minulosti natrvalo znižovali kvalitu života ľudí.

celý článok

Neuveriteľný príbeh Garipa Salijiho, na jedno oko takmer nevidí

garip salijiMoja obrovská vďaka patrí primárovi Jančovi, prednostke Ondrejkovej za skvelú starostlivosť, taktiež chcem poďakovať doktorovi Ďurkovičovi z Bratislavy, ktorý mi vlial znovu nádej, že hokej ešte budem môcť hrať.

celý článok

Časopis Feminity: Cornea laserové centrum oka: Jedno z najstarších laserových centier oka

cornea--cornea--laserove-centrum-oka--zdravie-Laserové operácie očí dnes už nie sú len módnym výstrelkom. Dokážu zlepšiť kvalitu života mnohým ľuďom. Laserové operácie sa na Slovensku začali robiť už v deväťdesiatych rokoch. Jedným z prvých centier, kde sa tieto operácie začali robiť je CORNEA.

celý článok

Časopis Dobré zdravie

cornea dobre zdravieLaserové operácie očí nie sú len módnym výstrelkom. Mnohým dokážu zlepšiť kvalitu života.  Jedným z prvých centier, kde sa na Slovensku začali vykonávať už v 90. rokoch, bola CORNEA.

 celý článok

Časopis Moja Psychológia

p1Pozrite sa na svet bez okuliarov

Až 80 % vnemov z vonkajšieho okolia vnímame zrakom. Hodnotu očí často oceníme až vtedy, keď máme dočasný alebo trvalý problém s videním.

celý článok

 

Časopis Oskar

p3Až 80% vnemov z vonkajšieho okolia vnímame zrakom. Často hodnotu našich očí oceníme, až keď máme dočasný alebo trvalý problém s videním. Vtedy by sme dali čokoľvek za to, aby sa nám dobrý zrak vrátil. Laserové operácie očí dnes už nie sú len módnym výstrelkom. Dokážu zlepšiť kvalitu života mnohým ľuďom.

celý článok

Cestovný lexikón Slovenskej republiky

p2Jedno z prvých centier laserovej refrakčnej chirurgie oka na Slovensku CORNEA, s históriou viac ako 10 000 úspešne vykonaných operačných zákrokov,
sa zaoberá korekciou dioptrických chýb oka (krátkozrakosti, ďalekozrakosti a astigmatizmu) excimerovým laserom. Okrem toho lieči keratokonus a šedý zákal. Ponúka spoľahlivú technológiu, skúsených operatérov a bezpečné chirurgické postupy prinášajúce želaný efekt. Centrum sa nachádza v Bratislave v Špičkovo vybavených priestoroch Apollo Business Centra II.

celý článok

Slovenské portály

p4

O Žene.sk

http://ozene.zoznam.sk/cl/10161/260502/Laserove-operacie-oci-dnes-uz-nie-su-len-modnym-vystrelkom

topky.sk

http://www.topky.sk/cl/13/1303046/Laserove-operacie-oci-dnes-uz-nie-su-len-modnym-vystrelkom

FEMINITY

http://feminity.zoznam.sk/c/857720/laserove-operacie-oci-dnes-uz-nie-su-len-modnym-vystrelkom
Kontaktujte nás

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Máte záujem o bližšie informácie?

Kontaktujte nás, radi vám odpovieme na vaše otázky.

Kontaktovať
Napísali o nás

Dr. Marian Šalát