Letecká preprava

Zaleťte si po nový ostrejší zrak!

Pre všetkých našich pacientov, ktorí nie sú z Bratislavy, ponúkame jedinečnú možnosť spojenia príjemného s užitočným. Robí Vám problém pricestovať na našu kliniku Cornea, aby ste si dali zoperovať oči? Ponúkame Vám jedinečný zážitok a zaleťte si po nový ostrý zrak.

cornea letecka preprava

Ak máte záujem o operáciu očí našou absolútne bezbolestnou metódou Z-Lasik alebo Xtra Lasik, kde nástup ostrého videnia prichádza do pár hodín a na druhý deň sa môžete venovať svojej práci a k tomuto všetkému Vám zaručujeme doživotnú záruku, naozaj nemáte nad čím premyšlať. Letieť môžete z Popradu, Žiliny a Piešťan.

cornea letecka preprava 4

Ak máte záujem o viac informácii, prosím kontaktujte nás na tomto emaily:
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , alebo nás kontaktujte prostredníctvom kontaktného formulára: http://cornea.sk/cennik/formular

cornea letecka preprava 2

Na operáciu môžete letieť týmito lietadlami:


Diamond DA-42 Twin Star NG

Dĺžka: 8,56 m
Rozpätie: 13,42 m
Výška: 2,49 m
Kapacita: 4 (2 posádka + 2 cestujúci)
Prázdna hmotnosť: 1415 kg
Maximálna vzletová hmotnosť: 1900 kg
Dolet: 2185 km
Dostup: 5486 m
Pohon: 2 x Austro Engine AE300 (2 x168 hp)
Cestovná rýchlosť: 282 km/h
Max. cestovná rýchlosť: 322 km/h


Diamond DA-42 Twin Star NG
je najnovším prírastkom do našej flotily. Na domovské letisko v Trenčíne bolo prelietnuté 8.10.2010 priamo od výrobcu Diamond Aircraft. Lietadlo je celokompozitové, vybavené najmodernejším avionickým systémom Garmin G1000. Zástavbou tohto systému sa dosiahol tzv. sklenený kokpit. Vďaka nemu je let pre pilotov menej náročný a výrazne sa zvýšila aj samotná bezpečnosť vykonania letu (obsahuje meteoradar, systém varovania blízkosti povrchu zeme, systém varovania okolitej vzdušnej prevádzky a mnoho ďalších). Spolu s odmrazovacím systémom umožňuje lietadlu lietať za každého počasia. Vďaka vysokej bezpečnosti a spoľahlivosti lietadla bol 23. júla 2004 vykonaný non-stop prelet cez Atlantický oceán. Pohodlná kabína poskytuje komfort a dostatok priestoru pre dvoch pasažierov. Rozmerné batožinové priestory pojmú vašu batožinu, prípadne aj dve sady golfových palíc. Stačí nasadnúť a o chvíľku môžete hrať golf na vašom obľúbenom greene. Výkonné dieselové motory umožňujú lietať rýchlosťou 282 km/h, čo s doletom až 2185 km a možnosťou pristátia na nespevnených dráhach poskytuje širokú možnosť využitia letov do rôznych destinácií vo veľmi atraktívnych časoch a cenách.

Aby ste mali lepšiu predstavu, akým lietadlom poletíte, pozrite si nižšie uvedené fotografie.

Cessna Citation Jet C525

Dĺžka: 12,98 m
Rozpätie: 14,26 m
Výška: 4,20 m
Kapacita: 2 posádka 5 cestujúci alebo
1 posádka 6 cestujúci
Prázdna hmotnosť: 2.794 kg
Maximálna vzletová hmotnosť: 4.808 kg
Dolet: 2.750 km
Dostup: 12 500 m
Pohon: 2 x Williams / Rolls-Royce FJ44-1A
Cestovná rýchlosť: 704 km/h
Max. cestovná rýchlosť: Mach 0.62


Cessna Citation Jet C525
je veľmi obľúbený model dvojmotorového prúdového lietadla vyvinutý spoločnosťou Cessna Aircraft Company, ktorý sa stal svetovo najpopulárnejším business jetom v kategórii ľahkých lietadiel. V našej spoločnosti bude lietať pod registračnou značkou OM-OPR.

Hlavnou výhodou tohto lietadla je dosahovaná cestovná rýchlosť, vďaka ktorej sa za relatívne krátky čas dostanete kamkoľvek v rámci kontinentu. Dva výkonné prúdové motory Williams/Rolls-Royce FJ44-1A umožňujú lietadlu dosiahnuť cestovnú rýchlosť až 704 km/h a dolet 2.750 km. Chod lietadla je veľmi tichý a priestranná, plne, pretlaková kabína poskytuje dokonalý komfort pre 6 pasažierov. Lietadlo má priestranný objem batožinového priestoru. Na palube lietadla je k dispozícii aj toaleta a samoobslužný bar. Lietadlo je určené pre náročnejšiu klientelu, ktorá vyžaduje vysoký komfort a flexibilitu cestovania. cornea letecka preprava 3

Máte záujem o bližšie informácie?

Kontaktujte nás, radi vám odpovieme na vaše otázky.

Kontaktovať
Napísali o nás

Dr. Marian Šalát