Cornea - laserové centrum

Jedno z prvých centier laserovej refrakčnej chirurgie oka na Slovensku CORNEA, s históriou viac ako 40.000 úspešne vykonaných operačných zákrokov, sa zaoberá korekciou dioptrických chýb oka excimerovým laserom a femtosekundovým laserom. Ponúkame spoľahlivú technológiu, skúsených operatérov a bezpečné chirurgické postupy prinášajúce želaný efekt. Nájdete nás v Bratislave v špičkovo vybavených priestoroch Apollo Business Centra II. Našich pacientov nájdete v celej Európe.

Operácia očí

Od prvého kontaktu s našim centrom až po ukončenie starostlivosti sa o Vás bude starať profesionálny personál, ktorý zabezpečí komfort pri návštevách u nás a zabezpečíme bezproblémový priebeh operácie. Poskytneme zrozumiteľné informácie v slovenskom, ruskom, anglickom či nemeckom jazyku.

Naše centrum je dostupné pacientom s celého Slovenska, ale aj pacientom z iných krajín. Kontaktovať nás môžete 24 hodín denne  prostredníctvom bezplatných liniek alebo emailom. Ponúkame najnovšiu technológiu za dostupné ceny.

Laserová operácia očí v Bratislave

Naša strategická poloha v Apollo Business Centre II v hlavnom meste Bratislave, je výhodou nie len pre našich zahraničných klientov z celej Európy, ale aj pre návštevníkov mimo hlavného mesta. Bezplatné parkovisko a ľahká dostupnosť mestskou dopravou, či už z hlavnej autobusovej stanice, vlakovej stanice alebo z letiska.

Máte záujem o bližšie informácie?

Kontaktujte nás, radi vám odpovieme na vaše otázky.

Kontaktovať
Napísali o nás

Dr. Marian Šalát